حرکت اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات

حرکت: اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات بین الملل انگلیس اتحادیه اروپا

گت بلاگز کرمانشاه انقلاب عمرانی در راه است

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه دولت جهش عظیمی در استاندارد سازی زیربنا‌ها و زیرساخت‌های عمرانی در سطح استان ایجاد کرد.

انقلاب عمرانی در راه است

به گزارش گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه مهندس مجتبی نیک کردار گفت: افتتاح ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۵۰۰ کیلومتر راه روستایی و۵۱۳ کیلومتر روکش آسفالت راه های شریانی، اتمام کمربند غربی شهر کرمانشاه، بازسازی و مرمت ترمینال موقت پروازهای خارجی، پایانه مسافری مرز پرویز خان و احداث راه آهن ملایر- کرمانشاه که مراحل نهایی عملیات اجرایی را سپری می نماید از مهمترین پروژه های عمرانی اجراشده در چهارسال گذشته در استان می باشد.

مهندس نیک کردار با اشاره به طرح های عمرانی استان در حوزه آب اظهار داشت: افتتاح سد تنظیمی داریان، سد مخزنی تنگ حمام، دایاگ گیلان غرب، سد مخزنی زمکان، سد مخزنی جامیشان، سد مخزنی شرفشاه و آخر عملیات اجرای حفاری تونل انتقال آب سامانه گرمسیری از مهمترین و برجسته ترین طرح های عمرانی در بخش آب بوده است.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه ادامه داد: در این مدت شبکه آبیاری سد گاوشان، طرح انتقال و شبکه آبیاری اراضی تحت پوشش سد سلیمان شاه، شبکه آبیاری درجه ۲ و ۳ پایاب دایک گیلان غرب، انتقال آب از سد آزادی به دشت حر و آبرسانی به ۳۳۸ دِه با پوشش جمعیتی ۷۷۰۰۰ نفر به بهره برداری رسیدند.

انقلاب عمرانی در راه است

وی همچنین به عملکرد عمرانی استان در بخش گاز اشاره کرد و بیان داشت: در دوره فعالیت دولت یازدهم، شاهد احداث خط تقویتی ۳۰ اینچ بیستون – کرمانشاه و گازرسانی به ۵۳۴ دِه و ۴ شهر در استان بودیم.

مهندس مجتبی نیک کردار کارنامه استان را در ساماندهی زیربناهای بهداشتی درخشان توصیف کرد و گفت: از ابتدای سال ۹۲ تا آخر سال ۹۵ طرح های بیمارستان ۱۲۶ تختخوابی اسلام آباد غرب، بیمارستان ۶۴ تختخوابی معاون صحنه، کلینیک جامع امام رضا (ع) و ۴۳ باب منزل بهداشت روستایی در استان به بهره برداری رسیدند.

وی بازسازی نفت شهر را از افتخارات استان در دولت تدبیر و امید بیان کرد و گفت: بعد از ۲۶ سال نفت شهر در غرب استان بازسازی شد و با فراهم سازی امکانات اقامتی با هزینه کرد ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار، آماده اسکان مردم عزیز این دیار است و بازراچه سومار هم در شهرستان گیلان غرب راه اندازی شد.

معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه دولت جهش عظیمی در استاندارد سازی زیربنا‌ها و زیرساخت‌های عمرانی در سطح استان ایجاد کرد.

وی تصریح کرد: همچنین در بخش کشاورزی پروژه های سیستم آبیاری تحت فشار در سطح ۷۰۰۰ هکتار و احداث باغ مدرن ۶۰۰ هکتاری شرکت بیستون پارس، افتتاح و در حوزه علوم دانشکده نفت و پتروشیمی، فاز اول دانشکده هنر و معماری و دانشگاه صنعتی راه اندازی شدند.

معاون امور عمرانی استانداری با اشاره به تقویت زیرساخت های ورزشی در دولت یازدهم گفت: در این مدت ۶۸۷ میلیارد ریال اعتبار جهت تکمیل ورزشگاه ۱۵ هزار نفری، ایجاد ۱۶ سالن ورزشی سقف بلند و کوتاه، احداث ۴۲ باب زمین ورزشی روباز، ۲ باب استخر سرپوشیده و بهره برداری از سالن تیراندازی مجموعه ورزشی امام (ره) هزینه شده است است.

نیک کردار با تاکید به اینکه تقاطع غیر همسطح ده مجنون تا خرداد ماه سالجاری افتتاح خواهد شد؛ تصریح کرد: تبدیل کاروانسرای بیستون به هتل ۵ ستاره، تجهیز گمرک قصرشیرین به سیستم x-ray، ۱۴ پروژه تولید و توزیع برق، احداث ۶۴۰ کلاس درس و تکمیل پل فلزی کرمانشاه از دیگر فعالیت های عمرانی اجرا شده است در چهار سال استقرار دولت اعتدال در استان می باشد.

این مسئول چشم اندازهای عمرانی استان را روشن بیان کرد و گفت: عملیات اجرایی ۲۸ پروژه عمرانی مهم با آینده نگری اعتباری معادل ۷۸۱۶۱ میلیار ریال در سال ۹۶ استمرار خواهد داشت که با بهره برداری از این طرح ها انقلاب بزرگ عمرانی در استان به وقوع خواهد پیوست.

مهندس مجتبی نیک کردار با بیان این طرح های عمرانی در دست اقدام، خاطر نشان ساخت: طرح گرمسیری، راه آهن کرمانشاه – خسروی، قطار شهری کرمانشاه، ایجاد تاسیسات فاضلاب شهرهای کرمانشاه، هرسین، پاوه، جوانرود و کنگاور و همچنین آبرسانی به شهرهای پاوه، کرمانشاه، هرسین و سنقر و گازرسانی به ۵۵۵ دِه از بارزترین این پروژه ها هستند.

وی گفت: اصلاح تقاطع غیر هم سطح میدان امام حسین (ع)، ساماندهی ورودی شهر کرمانشاه، بزرگراه میاندوآب – کرمانشاه، ساماندهی قره سو، فاز اول پارک سراب قنبر، تکمیل ساختمان سدهای قشلاق علیا و کبوتر لانه و بلوار تازه کیهانشهر از دیگر کارهای عمرانی در دست اجرا در سالجاری است.

انقلاب عمرانی در راه است

انتهای پیام/پ

عبارات مهم : پروژه

واژه های کلیدی: پروژه | آبیاری | کرمانشاه | کرمانشاه | طرح های عمرانی | کرمانشاه | انقلاب عمرانی | دولت جهش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog