حرکت اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات

حرکت: اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات بین الملل انگلیس اتحادیه اروپا

گت بلاگز ورزشی داور استقلال و العین ضعیف بود/ پنالتی استقلال صحیح بود ، اخراج اسماعیلی وحشتناک بود، فنایی

کارشناس داوری گفت: عملکرد داور چینی بازی استقلال و العین بسیار ضعیف بود و در دقایقی از این دیدار گیج و سرگردان ظاهر شد.

داور استقلال و العین ضعیف بود/ پنالتی استقلال صحیح بود ، اخراج اسماعیلی وحشتناک بود، فنایی

محمد فنایی در گفتگو با خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسالگروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان؛ در خصوص کیفیت قضاوت تیم داوری دیدار تیم های استقلال و العین امارات اظهار کرد: عملکرد داور چینی این بازی بسیار ضعیف بود و حتی به نظر من او در دقایقی از این دیدار گیج و سرگردان ظاهر شد، تیم داوری تاکنون در برابر تماشاگران پرشور تیم های ایرانی قضاوت نکرده بود و استرس بر آنها غلبه کرده بود.

عبارات مهم : العین
وی افزود: ناهماهنگی میان داور و کمک داوران کاملا مشهود بود، اخراج سخت گیرانه بازیکن العین موجب بر هم خوردن تعادل بازی شد و داور تنها باید به وی کارت زرد نشان می داد.

کارشناس داوری همچنین در مورد اخراج فرشید اسماعیلی بازیکن تیم استقلال گفت: داور مسابقه در صدد جبران اشتباه خود در اخراج بازیکن العین بود و قصد داشت با اخراج یکی از بازیکنان استقلال اشتباه خود را جبران کند، اخراج اسماعیلی وحشتناک بود و داور در این صحنه مرتکب اشتباه عجیبی شد.

وی ادامه داد: علت قضاوت داور چینی در این دیدار نفوذ چینی ها در کنفدراسیون فوتبال آسیا هست، به طور حتم این داور نمی تواند نمره خوبی کسب کند و به نظر من دیگر شاهد قضاوت وی در دیدارهای مهم آسیایی نخواهیم بود.

فنایی در آخر با اشاره به پنالتی تیم استقلال تصریح کرد: در صحنه پنالتی بازیکن تیم العین دست خود را بیش از حد اوج برد و داور به درستی پنالتی را به سود تیم استقلال تشخیص داد.

انتهای خبر/

واژه های کلیدی: العین | قضاوت | بازیکن | استقلال | بازیکنان | محمد فنایی | کارشناس داوری | استقلال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog