حرکت اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات

حرکت: اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات بین الملل انگلیس اتحادیه اروپا

گت بلاگز مازندران اجرای طرح سی شب سی مسجد در دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری ، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام کرد هشتمین سال اجرای طرح سی شب سی مسجد اعزام گروه پ

اجرای طرح سی شب سی مسجد در دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام کرد هشتمین سال اجرای طرح سی شب سی مسجد اعزام گروه پزشکی تخصصی وعمومی(آموزشی ودرمانی) جهت ویزیت رایگان به مساجد شهرستان بابل در شبهای ماه مبارک رمضان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بابل وسازمان بسیج جامعه پزشکی وسلامت استان مازندران برگزار می شود.

طرح 30 شب 30 مسجد جهت دسترسی آسانتر بیماران به دکتر اجرا می شود.

در راستای این طرح امکانات رفاهی از جمله آمبولانس و خدمات آمبولانسی نیز ارائه می شود تا در صورت نیاز بیماران به مراکز درمانی انتقال داده شوند.

اجرای طرح سی شب سی مسجد در دانشگاه علوم پزشکی بابل

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری، ربیعی مدیر دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: طرح معاینه رایگان بیماران به همت 32 دکتر متخصص، عمومی دندانپزشک، پرستار و ماما از شب اول ماه مبارک رمضان در 32 مسجد اجرایی می شود.

وی افزود: در این طرح متخصصان قلب و عروق، رماتولوژی، داخلی، ارتپدی، جراحی عمومی، جراحی کلیه و مجاری ادرار، کلیه داخلی و دو دندانپزشک عمومی در شهرستان بابل، بندپی شرقی و غربی و بابلسر با حضور در مساجد بیماران را معاینه می کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل با بیان اینکه امسال هشتمین سال متوالی است که طرح سی شب سی مسجد در بابل اجرایی می شود گفت: این طرح 4 شب در بابلسر اجرا می شود.

براساس این گزارش پارسال نیزطرح سی شب، سی مسجد، از اول ماه رمضان در بخشها و روستاهای متفاوت شهرستان بابل اجرا شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از ساری ، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بابل اعلام کرد هشتمین سال اجرای طرح سی شب سی مسجد اعزام گروه پ

در این طرح پارسل 124پزشک در طرح سی شب، سی مسجد، در شب های ماه مبارک رمضان بيماران شهرستان بابل را رايگان ويزيت کردند .

انتهای پیام/آ

واژه های کلیدی: پزشکی | دانشگاه | ماه رمضان | روابط عمومی | استان مازندران | طرح سی شب | سی مسجد | علوم پزشکی مازندران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog