حرکت اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات

حرکت: اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات بین الملل انگلیس اتحادیه اروپا

گت بلاگز فضای مجازی دستگیری كلاهبردار پیامكی

فردی كه با ارسال پیام‌های فریبنده تحت عنوان برنده شدن در قرعه كشی كاربران را فریب داده و اقدام به دزدی از حساب آنان می‌نمود شناسایی و دستگیر شد.

دستگیری كلاهبردار پیامكی

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا: سرهنگ مرتضوی در تشریح این خبر گفت: در پی شكایت یكی از شهروندان مبنی بر این كه مبلغ 100 میلیون ریال از حساب وی دزدی گردیده بررسی عنوان در دستور كار این پلیس قرار گرفت.

عبارات مهم : برنده
وی افزود: شاكی در بیانات خود عنوان داشت قبل از سرقت، پیامكی مبنی بر اینكه در قرعه كشی همراه اول برنده شده است ام دریافت نمودم و فریب خورده و با فردی كه پیامك را ارسال نموده بود تماس برقرار نمودم و فرد كلاهبردار با چرب زبانی و ترفندی خاص اینجانب را به سمت دستگاه عابر بانك برده و با شگردی خاص اقدام به دزدی از حساب نمود.

این مقام انتظامى ادامه داد: با جمع آوری مدارك و مستندات شاكی و تحقیقات صورت گرفته در فضای مجازی، نهایتاً متهم خارج از استان اصفهان شناسایی كه با اعزام اكیپی از مامورین این پلیس دستگیر و به پلیس فتا استان انتقال یافته گردید.

رییس پلیس فتا استان اصفهان تصریح كرد: متهم در برابر شواهد و قرائن موجود صراحتاً به بزه انتسابی اقرار و به چندین فقره كلاهبرداری دیگر با همین شیوه و شگرد اعتراف نمود.

سرهنگ مرتضوی در آخر توصیه نمود: كاربران فریب پیامك های دروغین كه تحت عنوان برنده شدن در قرعه كشی هستند را نخورده و در صورت دریافت اینگونه پیامك ها از خطوط اعتباری گوشی به عنوان مشكوك شده است و مراتب را سریعاً به پلیس فتا گزارش دهید.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: برنده | پلیس فتا | عابربانک | سرقت |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog