حرکت اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات

حرکت: اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات بین الملل انگلیس اتحادیه اروپا

گت بلاگز خوزستان شکل گیری تمدن اسلامی با 5 گام

محمدباقر قالیباف در سفر امروز خود به اهواز شکل گیری تمدن اسلامی را طبق فرمایشات مقام معظم رهبری با حرکت 5 گام عنوان کرد.

شکل گیری تمدن اسلامی با 5 گام

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ محمدباقر قالیباف، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیان داشت: مقام معظم رهبری مطلبی را بیان کردند که جهت نخبگان بسیار مهم است و به فرموده ایشان باید در 5 گام حرکت کنیم تا تمدن اسلامی که نشانه نهایی انقلاب اسلامی هست، شکل بگیرد.

عبارات مهم : اسلامی
وی در ادامه دیدارهای خود در شهر اهواز، در میان جمعی از بزرگان و نخبگان اقوام استان خوزستان حاضر شد و در میان آن ها به صحبت پرداخت.

قالیباف تصریح کرد: نخستین گام، شکل گیری خود انقلاب است که این انقلاب به رهبری حضرت امام به پیروزی رسید، امام راحل هیچ کلامی جز جهت خدا نگفت و هیچ گامی جز در راه خدا برنداشت.

وی اذعان داشت: گام دوم ایجاد نظام اسلامی بود که ما در 12 فروردین 58 به این نظام اسلامی رای دادیم و در حقیقت توانستیم حکومت طاغوت را از بین بردن کرده و در این مقطع از وقت کشور را در سایه اهل بیت و فرهنگ قرآنی اداره کنیم.

محمدباقر قالباف گام سوم را دولت سازی اعلام و خاطرنشان کرد: ما در انقلاب اسلامی یک نشانه مادی داشتیم و در این نشانه وظیفه ما آن بود که آسایش، آرامش و رفاه را در جامعه جهت همه کسانی که در سایه نظام اسلامی زندگی می کنند، فراهم کنیم. در این میان دین، مذهب، قومیت و سلیقه آن ها تفاوتی ندارد و حتی کسی که به عنوان توریسم به کشور ما می آید و میهمان ماست نیز در سایه نظام اسلامی واقع شده است است و باید جهت همه این آرامش و امنیت را برقرار کنیم.
ادامه دارد…..

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: اسلامی | انقلاب | مقام معظم رهبری | محمدباقر قالیباف | انتخابات ریاست جمهوری | محمدباقر قالیباف | سفر به اهواز | امروز سه شنبه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog