حرکت اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات

حرکت: اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات بین الملل انگلیس اتحادیه اروپا

گت بلاگز بین‌الملل رهبر حزب استقلال انگلیس ترزا مِی را ریاکار خواند

نایجل فراژ نخست وزیر انگلیس را فردی ریاکار توصیف کرد که همانند یک ربات عمل می‌کند.

رهبر حزب استقلال انگلیس ترزا مِی را ریاکار خواند

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ نایجل فراژ، رهبر حزب استقلال انگلیس، در اظهاراتی بعد از انتخابات پارلمانی این کشور گفت به نظر من در این انتخابات شخصیت عامل تعیین کننده ای هست. جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر، توانست با عنوان برکسیت کنار بیاید و گفت ما تحت رهبری این حزب از اتحادیه اروپا خارج خواهیم شد؛ به آزادی رفت و آمدها به انگلیس آخر می دهیم و توافقی خوب با اتحادیه اروپا به دست خواهیم آورد.
فراژ افزود جالب است بسیاری از طرفداران حزب استقلال انگلیس که تصور می شد به ترزا مِی، نخست وزیر، رای دهند، در نهایت جذب کوربین شدند و علت آن شخصیت نامزدهای انتخاباتی بود. لیکن طرفداران حزب استقلال انگلیس فقط برکسیت را نمی خواهند؛ بلکه خواستار عوض کردن هستند و کسی را می خواهند که بایستد و از طرف آن ها صحبت کند. متاسفانه زن می فقط نماینده تشکیلات حاکم و کاملا ریاکار بود و همانند یک روبات عمل می کرد. ولی جرمی کوربین، با وجود اینکه من طرفدار او نیستم، به عنوان یک انسان ظاهر شد.

عبارات مهم : اروپا

رهبر حزب استقلال انگلیس در ادامه گفت: نگرانی من از این است که کوربین ائتلافی را با حزب اسکاتلند و لیبرال دموکرات تشکیل دهد و دو سال دیگر شاهد همه پرسی دیگری باشیم.
فراژ راجع به نقش حزب استقلال انگلیس گفت شاید نقش حزب استقلال انگلیس تازه دارد شروع می شود. اگر ما بتوانیم دوباره خود را پیدا کنیم و در دومین همه پرسی موفق تر ظاهر شویم، در آن صورت این حزب می تواند سهم بیشتری در سیاست انگلیس داشته باشد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اروپا | کارگر | انگلیس | برکسیت | انگلیس | استقلال | بین الملل | نایجل فراژ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog