حرکت اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات

حرکت: اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات بین الملل انگلیس اتحادیه اروپا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حضور برانکو در تیم ملی ازبکستان صحت ندارد/ بعضی قلم‌ها تیم را به حاشیه می‌برند ، گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس حضور برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی ازبکستان را تکذیب کرد. او هم‌چنین با اشاره به داربی ۸۶ از بعضی قلم‌هایی که تیم را به حاشیه می‌برند، گلایه

حضور برانکو در تیم ملی ازبکستان صحت ندارد/ بعضی قلم‌ها تیم را به حاشیه می‌برند ، گرشاسبی

گرشاسبی: حضور برانکو در تیم ملی ازبکستان صحت ندارد/ بعضی قلم ها تیم را به حاشیه می برند

عبارات مهم : ایران

سرپرست کلوب پرسپولیس حضور برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی ازبکستان را تکذیب کرد. او هم چنین با اشاره به داربی ۸۶ از بعضی قلم هایی که تیم را به حاشیه می برند، گلایه کرد.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا گرشاسبی سرپرست مدیرعاملی کلوب پرسپولیس راجع به حضور اینفانتینو در کشور عزیزمان ایران گفت: حضور او در کشور عزیزمان ایران فرصتی بود که خانواده فوتبال کشور عزیزمان ایران باید از آن بهره مطلوبی می برد چون به آسانی امثال او به کشور عزیزمان ایران نمی آیند. ما به توصیه آقای سلطانی فر یک گزارش از آنچه بر سر در ماجرای ریزه اسپور آمد به ایشان ارائه دادیم و مستندات مان را تهیه کردیم.

حضور برانکو در تیم ملی ازبکستان صحت ندارد/ بعضی قلم‌ها تیم را به حاشیه می‌برند ، گرشاسبی

خوشبختانه وزیر محترم با اینفانتینو صحبت کرد و خواست که با توجه به اینکه کلوب پرسپولیس عمده محرومیتش را پشت سر گذاشته هست، در پنجره بعدی نقل و انتقالاتی مشکلی نداشته باشد. به هر حال ما پرطرفدارترین تیم آسیا هستیم. در بین دو نیمه داربی هم بنده شخصا خیلی خلاصه این گزارش را به آقای اینفانتینو ارائه دادم و ایشان با سر تایید کرد که پیگیری مورد نیاز را خواهد داشت. به هر حال دیدن آن جمعیت بزرگ و بنرها و شعارهایی که تهیه شده است بود و گزارش هایی که ماه ارائه دادیم ان شاءالله اثرگذار خواهد بود تا مسئله ما حل شود. در هر حال ما جهت بخشیده شدن این محرومیت ناامید نیستیم.

وی در پاسخ به این پرسش که جهت تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس چه کاری کرده گفت: ما الان در شرایطی هستیم که مسابقه های لیگ و آسیایی را پیش رو داریم و وقت مناسبی نیست که افکار بازیکنان به جای دیگر متمرکز شود. همه بازیکنان اعلام کرده اند که عاشق پرسپولیس اند و مشکلی جهت تمدید ندارند. متاسفانه بعضی قلم ها تیم ما را به حاشیه می برند. این در حالی است که قرآن به قلم قسم خورده هست. کسی که می گوید زد و بند شده است تا ما در داربی ببازیم نمی دانم چه پاسخی بابت این کارش دارد. من از این قضیه کوتاه نمی آییم. این کارشان باعث شد روحیه تیم و هواداران ما خدشه دار شود. البته من آن قلم هایی که با دلسوزی نقد می کنند و نظر می دهند را می بوسم. به هر تیم بزرگ حاشیه بزرگ دارد. خوشبختانه تیم ما روند رو به جلویی دارد و ۵ هفته مانده به آخر لیگ قهرمانی مان قطعی شده است هست. بعضی از این قلم ها را چگونه توجیه کنیم هنگامی که تیم با این اقتدار اول است و در مسیر موفقیت قرار دارد.

سرپرست کلوب پرسپولیس حضور برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی ازبکستان را تکذیب کرد. او هم‌چنین با اشاره به داربی ۸۶ از بعضی قلم‌هایی که تیم را به حاشیه می‌برند، گلایه

سرپرست کلوب پرسپولیس راجع به اوضاع تیمش پیش از مصاف با الوصل گفت: جمعه راهی امارات می شویم. ان شاءالله نتیجه خوبی بگیریم تا از گروه افزایش کنیم. ما به علت محرومیت نقل و انتقالاتی با دست بسته وارد این مسابقه ها شده است ایم و بازی می کنیم. ان شاءالله قلم ها کمک کنند تا نه تنها ما بلکه سه تیم دیگر ایرانی در آسیا موفق باشند.

او راجع به پاداش به بازیکنان تیمش گفت: ما یک جدول تعریف شده است داریم و هر مرحله یک درصدی از قراردادها را به عنوان پاداش می دهیم که بازیکنان هم این را پذیرفته اند. ما روندمان رو به جلوست و بنا داریم تا قبل از سال نو درصد دیگری از قراردادها را بدهیم. ضمن اینکه جهت پاداش ها همان طور که گفتم جدولی داریم. مثل قهرمان شدن در لیگ یا افزایش از گروه که خودشان پاداش هایی دارند.

گرشاسبی در اظهاراتی رادیویی در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است برانکو راهی ازبکستان شود و هدایت تیم ملی این کشور را بر عهده بگیرد گفت: او چندین و چند پیشنهاد داشته ولی خودش خیلی علاقه مند به کشور عزیزمان ایران است و پرسپولیس و هوادارانش را باعشق دوست دارد. آقای برانکو با ما قرارداد دارد و این حرف ها صحت ندارد. نمی دانم آیا نزدیک یک مسابقه مهم که هستیم این حرف ها درمی آید.

حضور برانکو در تیم ملی ازبکستان صحت ندارد/ بعضی قلم‌ها تیم را به حاشیه می‌برند ، گرشاسبی

وی درپایان راجع به برنامه تیمش جهت حضور در امارات گفت: جمعه صبح در پایتخت کشور عزیزمان ایران تمرین می کنیم و بعد از ناهار به امارات می رویم و در کلوب ایرانیان مستقر می شویم و تمرین هایمان را در آنجا ادامه می دهیم. ان شاءالله روز سه شنبه هم برابر الوصل به نتیجه مطلوبی دست پیدا می کنیم و با یک بازی دلچسب دل هواداران را شاد می کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | ایرانی | ایرانیان | بازیکنان | پرسپولیس | قرارداد بازیکنان | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog