حرکت اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات

حرکت: اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات بین الملل انگلیس اتحادیه اروپا

به گزارش وب سایت نود، جام جهانی روسیه بیش از هر لحظه نشان داد که دوران ستاره محوری به آخر رسیده است و تیم هایی به موفقیت رسیدند که یازده بازیکن داشتند نه یک ستا

خداحافظی با جام

خداحافظی با جام

عبارات مهم : جدایی

بازیکنان فوتبال جهت تیم ارزش به اندازه یک جام قهرمانی می ارزند؟

به گزارش وب سایت نود، جام جهانی روسیه بیش از هر لحظه نشان داد که دوران ستاره محوری به آخر رسیده است و تیم هایی به موفقیت رسیدند که یازده بازیکن داشتند نه یک ستاره. با این حال باز هم نمی شود از نقش کلیدی بعضی از بازیکنان در تیم های متفاوت گذشت. بازیکنانی که هر لحظه جهت تیم ارزش بیش از یک بازیکن ارزش داشته اند و موفقیت یا عدم موفقیت تیم به ساق های ارزش گره خورده هست. ستاره هایی که در لیگ برتر خودمان از آنها کم نداشته ایم و حالا به بهانه جدایی امید ابراهیمی می شود دوباره آنها را بررسی کرد.

جلال حسینی (پرسپولیس)

خداحافظی با جام

پرسپولیس با حضور جلال حسینی در قلب خط دفاع موفق شد در لیگ سیزدهم رکورد عالی ترین خط دفاع تاریخ لیگ برتر را بشکند و این عنوان را از آن خود کند. علی دایی جهت فصل بعد با این اقتدار دفاعی تیمش نقشه های زیادی جهت پرسپولیس کشیده بود ولی با رفتن این بازیکن به الاهلی همه نقشه های او نقش برآب شد. فاز دفاعی پرسپولیس جهت فصل بعد فقط دو عوض کردن داشت؛ جدایی جلال حسینی و پولادی. پولادی به علت مصدومیت فصل قبل هم بازی های زیادی انجام نداده بود و به همین علت افت پرسپولیس را بیش از همه می توان به جدایی حسینی مرتبط دانست. در نهایت دایی و درخشان، قربانی ضعف دفاعی تیم شده است و در آخر فصل هم پرسپولیس رتبه ای بهتر از هشتم به دست نیاورد.

فرهاد مجیدی (استقلال)

لیگ یازدهم ، لیگ خوبی جهت استقلال بود. فرهاد مجیدی در صدر جدول گلزنان قرار داشت و استقلال هم مدعی مهم قهرمانی بود. عمر این روزهای خوب جهت آبی ها فقط نیم فصل دوام داشت. مجیدی به گفته خودش به خاطر دخترش تیام و پرسشها شخصی استقلال را رها کرده و راهی الغرافه شد و با این جدایی، استقلال شانس بالای قهرمانی را از دست داد. تیم پرستاره مظلومی مقامی بهتر از سوم به دست نیاورد و آقای سرمربی هم اخراج شد.

به گزارش وب سایت نود، جام جهانی روسیه بیش از هر لحظه نشان داد که دوران ستاره محوری به آخر رسیده است و تیم هایی به موفقیت رسیدند که یازده بازیکن داشتند نه یک ستا

امیر قلعه نویی (استقلال)

ستاره ها هر لحظه داخل زمین نیستند، گاهی اوقات روی نیمکت نشسته اند. قلعه نویی حکم یک ستاره را جهت استقلالی ها دارد و هر لحظه جهت آنها مترادف با جام و قهرمانی بوده هست. قلعه نویی لیگ هشتم به استقلال برگشت و توانست تیمی را که فصل قبل رتبه سیزدهم را به دست آورده بود قهرمان کند. او در آخر فصل به علت پرسشها با مدیرعامل از استقلال جدا شد و به سپاهان رفت و با این تیم هم قهرمان شد. استقلال قهرمانی بعدی را با بازگشت مجدد قلعه نویی تجربه کرد تا جام های آبی بیش از هر ستاره دیگری وابسته به امیر استقلال باشد.

احسان حاج صفی (سپاهان)

در لیگ چهاردهم با سپاهان قهرمان شد. لیگ پانزدهم را هم زردپوشان با ستاره ارزش در صدر جدول شروع کردند. ۵ هفته اول صدرنشین بودند و همه چیز بر وفق مراد بود تا این که حاج صفی تصمیم گرفت لژیونر شود. او در حالی که به در نمرات سایت نود عالی ترین بازیکن لیگ بود و از ۵ بازی هفته اول ۴ بازی را با تیمش برنده شده است بود با گلزنی از اصفهان خداحافظی کرد. ۱۲ بازی و فقط یک برد حاصل سپاهان بدون حاج صفی بود که در آخر فصل رتبه ای بهتر از یازدهم بدست نیارود.

خداحافظی با جام

ادینیو (تراکتورسازی)

ادینیو به تراکتور هفتم جدولی پیوست و توانست با ۲۰ گل آقای گل شده است و تیمش را هم تا آخرین هفته مدعی قهرمانی نگه دارد. تراکتوری ها حتی در آخرین بازی هم جهت دقایقی طعم قهرمانی را چشیدند. اگرچه جام به تبریز نرسید ولی ادینیو و تراکتور در آن سال عالی ترین فصل فوتبالی خود را گذراندند. ادینیو به واسطه درخشش در این فصل مشتری پروپا قرص پیدا کرد و بار سفر را بست. تراکتورسازی بدون یک مهاجم ششدانگ فصل بعد، شرایط خوبی را تجربه نکرد و در مقطعی از فصل حتی تا رده یازدهم سقوط کردند و در نهایت با خرید چند بازیکن و مشکل زیاد توانستند خودشان را تا رده چهارم اوج بیاورند.

به گزارش وب سایت نود، جام جهانی روسیه بیش از هر لحظه نشان داد که دوران ستاره محوری به آخر رسیده است و تیم هایی به موفقیت رسیدند که یازده بازیکن داشتند نه یک ستا

واژه های کلیدی: جدایی | ستاره | سپاهان | بازیکن | استقلال | استقلال | بازیکنان | خداحافظی | پرسپولیس | پرسپولیس | بازیکنان فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog