حرکت اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات

حرکت: اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات بین الملل انگلیس اتحادیه اروپا

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت ۱۴۰۰ دلار در بازار جهانی طلا شکسته می‌شود؟

یکی از کارشناسان بازار طلا انتظار دارد قیمت این فلز زرد با اوج گیری قیمت تورم و کندی مسابقه از سوی بازارهای سهام، در سال ۲۰۱۸ به طور مستمر رشد کرده و به ۱۴۰۰ دل

قیمت ۱۴۰۰ دلار در بازار جهانی طلا شکسته می‌شود؟

قیمت ۱۴۰۰ دلار در بازار جهانی طلا شکسته می شود؟

عبارات مهم : بازار

یکی از کارشناسان بازار طلا انتظار دارد قیمت این فلز زرد با اوج گیری قیمت تورم و کندی مسابقه از سوی بازارهای سهام، در سال ۲۰۱۸ به طور مستمر رشد کرده و به ۱۴۰۰ دلار افزایش کند.

به گزارش ایسنا، جورج جیرو، مدیرکل شرکت “آر بی سی منیجمنت” به کیتکونیوز گفت: انتظار دارد قیمت طلا تا آخر سال ۲۰۱۸ به ۱۴۰۰ دلار افزایش کند. بیانات وی در حالی مطرح شد که طلا در هفته های نهایی سال ۲۰۱۸ روند صعودی دوباره ای یافت و هر اونس طلا جهت تحویل در فوریه در بازار آمریکا در آخرین روز معاملات سال در ۱۳۰۵.۵۰ دلار بسته شد که بیش از ۱۳ درصد زیاد کردن از ابتدای سال را نشان داد.

قیمت ۱۴۰۰ دلار در بازار جهانی طلا شکسته می‌شود؟

جیرو گفت: از زیاد کردن قیمت طلا در آخر سال متعجب نشد لیکن با نظرسنجی غیررسمی وی در کنفرانس موسسه بین المللی فلزات ارزشمند (IPMI) در آخرهای ژوئن همخوانی داشت. وی خاطرنشان کرد خوش بینانه ترین دورنما جهت قیمت ها در آخر سال، ۱۹۵۰ دلار و بدبینانه ترین پیش بینی، کم کردن قیمت طلا به ۱۰۱۰ دلار بود. میانگین قیمت طلا در آخر سال ۲۰۱۷ که در این نظرسنجی آینده نگری شد، بین ۱۳۱۵ تا ۱۳۲۵ دلار بود.

وی در ادامه افزود: آینده نگری اینکه آیا طلا بعد از بازگشت معامله گران از تعطیلات سال نوی میلادی رشد قیمتش را حفظ خواهد کرد، سخت خواهد بود ولی نگرانی های فزاینده نسبت به افزایش بی رویه ارزش معاملات سهام باعث می شود تقاضای مستمر جهت خرید طلا حفظ شود.

یکی از کارشناسان بازار طلا انتظار دارد قیمت این فلز زرد با اوج گیری قیمت تورم و کندی مسابقه از سوی بازارهای سهام، در سال ۲۰۱۸ به طور مستمر رشد کرده و به ۱۴۰۰ دل

بزرگترین رقیب طلا در سال ۲۰۱۸ بازارهای سهام خواهند بود ولی معلوم نیست بازارهای سهام در سال آینده به روند صعودی ادامه دهند و با افزایش طلا به بالای ۱۳۰۰ دلار، علاقه بیشتری جهت خرید این فلز زرد ایجاد خواهد شد.

واژه های کلیدی: بازار | افزایش | سال آینده | افزایش طلا | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog