حرکت اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات

حرکت: اروپا مالیات انگلیس پیروزی انتخابات بین الملل انگلیس اتحادیه اروپا

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی توهم قیمتی در بازار آپارتمان‌های نوساز

در چند روز اخیر عرضه تازه در بازار آپارتمان‌های نوساز و تازه‌ساز شروع شده است و مالکان وارد بازار مسکن شده‌اند، ولی قیمت‌های پیشنهادی آنها به حدی پرت و دور از ا

توهم قیمتی در بازار آپارتمان‌های نوساز

توهم قیمتی در بازار آپارتمان های نوساز

عبارات مهم : آخرین

در چند روز اخیر عرضه تازه در بازار آپارتمان های نوساز و تازه ساز شروع شده است و مالکان وارد بازار مسکن شده است اند، ولی قیمت های پیشنهادی آنها به حدی پرت و دور از انتظار است که بعید به نظر می رسد معاملاتی با این سطح قیمت انجام شود.

به گزارش دنیای اقتصاد ، با زیاد کردن بیش از ۳۳ درصدی میانگین قیمت مسکن در اردیبهشت نسبت به سال گذشته و وقوع یک تشنج قیمتی در بازار معاملات، انتظار زیاد کردن قیمت در بازار مسکن نه تنها آخر نگرفته بلکه زیاد شده است هست. با وجود اینکه روند زیاد کردن پرشیب قیمت مسکن می تواند در ماه های اخیر به عنوان عامل ضد رونق در بازار عمل کرده و به انصراف متقاضیان و حتی وقوع رکود تورمی در بخش مسکن منجر شود، ولی عده زیادی از سازنده ها و مالکان بعد از چند ماه پیاپی زیاد کردن قیمت محسوس مسکن، همچنان به دنبال کسب سود زیاد از فروش واحدهای خود هستند و به همین خاطر قیمت های پیشنهادی را هفته به هفته عوض کردن می دهند.

در این میان قیمت پیشنهادی واحدهای نوساز که به تازگی عرضه شده، به شکل سرسام آوری نسبت به آخرین معاملات ثبت شده است در اردیبهشت زیاد کردن یافته هست. این در حالی است که به اذعان کارشناسان، بازار مسکن کشش زیاد کردن قیمت محسوس بیش از آنچه تاکنون رخ داده را ندارد و بعید به نظر می رسد توهم قیمتی مالکان در بازار به انجام معامله قطعی منجر شود.

توهم قیمتی در بازار آپارتمان‌های نوساز

این اوضاع در هر دو منطقه ۴ و ۵ مصداق دارد. به عنوان مثال در حالی که قیمت آخرین معاملات نوساز در جنت آباد جنوبی، حدود ۱۰ میلیون تومان به ازای هر مترمربع بوده هست، قیمت های پیشنهادی عرضه تازه نوساز این منطقه اکنون بین ۱۳ تا ۱۵ میلیون تومان هست. در منطقه شمس آباد نیز حداکثر قیمت آخرین معاملات نوساز حدود ۹ میلیون تومان بوده است در حالی که فایل های تازه در روزهای اخیر بین ۱۲ تا ۱۳ میلیون تومان به ازای هر مترمربع قیمت گذاری شده است است.

واژه های کلیدی: آخرین | بازار | میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog